Deputetja e VV-së i përgjigjet Haradinajt

Kandidati për kryeministër i koalicionit PAN, Ramush Haradinaj ka ftuar në një takim pas certifikimit të rezultateve të zgjedhjeve, liderin e Vetëvendosjes dhe atë të LDK-së.

Por deputetja e VV-së Shqipe Pantina përmes një postimi në Facebook e ka quajtur jo parimore dhe jo të ndershme që të zgjedhurit e popullit të konsiderohen thjeshtë numra.

Lexoni të plotë postimin e saj:

Eshte tejet jo parimore dhe e pandershme qe deputetet e Kuvendit qe janë përfaqësues te popullit te konsiderohen thjesht numra qe mund te i duhen sot dikuj per tu bere kryeministër. E di se ne te kaluaren per kete kane kontribuar disa (ish) deputete, por kjo praktike duhet te marre fund njehere e mire.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme