Detaje nga aksidenti i autobusit në Bullgari

29 pasagjerë kosovarë, gjashtë prej të cilëve janë fëmijë, janë vendosur në një dhomë me ngrohje pas një aksidenti mes një autobusi të kompanisë “Shero Tours” dhe një kamioni, mëngjesin e sotëm në unazën e Kyustendilit.

Sipas Struma.bg, rreth orës 04:30, autobusi me pasagjerë kosovarë ka goditur kamionin e ndaluar që transportonte dru. Drejtuesi i kamionit po përpiqej t’u bënte sinjal shoferëve të tjerë të rrugës së nje pemë kishte rënë në tokë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme