Dijamant Zabërgja, viktima tjetër kosovare në Munich

Sipas informacioneve jo-zyrtare dhe të pakonfirmuara nga autoritetet gjermane, edhe një 21-vjeçar nga Kosova është viktimë e sulmit të djeshëm në Munich. Kështu ka bërë të ditur djali i xhaxhait të tij, B.Z., i cili ka shkruar në llogarinë e tij në Facebook lajmërimin për vdekjen e Dijamant Zabërgjës në Munich.

Deri tash dihet edhe për një viktimë tjetër, Armela Segashi nga Podujeva, për të cilën ka lajmëruar vëllai i saj.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme