Dita e Çlirimit, Rama uron shqiptarët: Një ditë të paqtë!

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot shqiptarët për 29 Nëntorit, festën e Çlirimit.


Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ Rama ka uruar ndjekësit e tij, ndërsa ka postuar dhe një video ku shfaqet flamuri kuq e zi në Varrezat e Dëshmorëve të atdheut.

“MIRËMËNGJES

dhe bashkë me urimin për festën e madhe të çlirimit, ju uroj të gjithëve një ditë të paqtë ”, shkruan Rama.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme