Ditën e parë të tetorit e nisim me mot me diell dhe të ngrohtë

Me diell më pak dhe kryesisht në pjesët veriore me vranësira mesatare.Temperatura minimale do të jetë në interval prej 6 deri në 16, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 23 deri në 30 gradë.

Në Shkup me diell,me vranësira mesatare dhe me erë mesatare. Temperatura minimale do të zbresë deri në 11, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 27 gradë.

Vazhdon periudha e motit kryesisht me diell dhe relativisht të ngrohtë me mëngjese të freskëta dhe vranësira të herëpashershme mesatare. /alsat.mk

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme