Do shkriheni së qeshuri me këto 10 foto

Celeste Barber është një grua australiane, e cila ka shumë sens humori. Ajo ka vendosur të imitojë disa foto të femrave të famshme, në pozicione të ndryshme, sipas mënyrës së saj.

 

Celeste ka arritur të fitojë zemrat e shumë personave dhe t’i bëjë ata për të qeshur, pasi jo çdokush ka luksin dhe mundësinë të jenë si këto femra që duken të përsosura në galerinë e mëposhtme.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme