‘Drejtësi për Astrit Deharin’, studentët pengojnë fjalimin e Kadri Veselit (Video)

Disa studentë të fakultetit të mjekësisë kanë ndërhyrë në aktivitetin e kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli në QKUK.

Ata kanë kërkuar drejtësi për Astrit Deharin i cili ishte gjendur i vdekur në burgun e Prizrenit.

Menjëherë pas fjalimit të Veselit, studentët kanë ndërhyrë duke thirrur “Drejtësi për Astritin” dhe “Hajnat në burg”. /Zeri/

Për më tepër shikoni videon më poshtë: 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme