Drenas: E plagos qytetarin dhe ik nga vendi i ngjarjes

Në Komunën e Drenasit dje(06.09.2016) në ora 18:30, Policia e Kosovës njofton se një qytetar është plagosur me armë zjarri dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Policia e Kosovës ende nuk ka arritur ta kaptë dyshuarin i cili ka ikur në drejtim të panjohur.

Në vendngjarje janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja dhe një predhë (kalibri nuk dihet). Rasti është duke u hetuar.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme