Dy persona të vdekur dhe tre të lënduar në një aksident në rrugën Prilep-Makedonski Brod

Dy persona kanë ndërruar jetë, ndërsa tre të tjerë janë në gjendje të rëndë pasi pësuan në një aksident që ndodhi sot në orën 10:55 në rrugën rajonale Prilep-Makedonski Brod.

Sipas informacioneve të SPB Manastir, deri tek aksidenti ka ardhur pas përplasjes së tre makinave, dy me targa të Kumanovës dhe një të Manastirit.

Komunikacioni në këtë rrugë është është në ndërprerje, ndërsa për momentin po kryhet hetim në vendin e ngjarjes./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme