E dhimbshme: Një javë para se të vritej, Pista ia kishte blerë xhamisë veturën për bartjen e xhenazeve

Vetëm një javë para se të vritej, biznesmeni dhe kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Elvis Pista, në përpjekje për të ndihmuar bashkëqytetarët e tij në Rahovec, kishte ndarë një shumë mjetesh që ia kishte dhuruar xhamisë për blerjen e veturës për bartjen e xhenazeve. Dhe, fatkeqësisht, trupi i tij i pajetë pas vrasjes ishte kufoma e parë që u bart me këtë veturë./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme