E rëndë/ Pjesë e një grupi kriminal, ekzekutohet me armë zjarri shqiptari

Anëtari i një grupi të organizuar kriminal ka mbetur i vrarë mëngjesin e sotëm nga të shtënat me armë zjarri në Tivar, të Malit të Zi.


Lajmi është publikuar nga “Vijesta”, që shkruan se viktimë ka mbetur Edmond Mustafa.

Policia ka bllokuar qytetin dhe është në kërkim të një ose më shumë autorëve. Dëshmitarët okularë nga restorantet në rrugën ‘Marshall Tito’ thanë se dëgjuan disa të shtëna dhe se një grua ishte me viktimën.

Dëshmitarët okularë thanë se sulmuesi është arratisur me motoçikletë, ndërkohë po hetohet për të zbardhur ngjarjen.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme