E tmerrshme: Vdesin 15 persona në aksident

Së paku 15 persona kanë humbur jetën dhe 21 të tjerë janë plagosur në Argjentinë.

Krejt kjo ka ndodhur kur autobusi në të cilën ndodheshin studentë, mësimdhënësit e tyre dhe prindër u rrokullis, njoftuan sot zyrtarët argjentinas.

Zyrtari i provincës në Mendoza ku ka ndodhur aksidenti, Claudia Nahul tha se në mesin e të vrarëve janë 9 adoleshentë dhe shoferi, kurse në mesin e 21 të plagosurve janë 4 të mitur.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme