Edhe 2 019 raste të reja me Covid dhe 19 viktima në 24 orët e fundit

Sipas të dhënave të Institutit të Shëndetit Publik, në 24 orët e fundit janë shënuar 2 019 raste të reja, 19 viktima si dhe 917 të shëruar, shkruan Alsat.

– Advertisements –

Numri i përgjithshëm i personave të diagnostikuar me KOVID në vendin tonë që nga fillimi i epidemisë është 261 347, i të shëruarve 231 179, ndërsa numri i viktimave shkon në 8,285.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme