Edhe Arjanit Hoxha rreshtohet me BESËN

Arjanit Hoxha i është bashkëngjitur Lëvizjes BESA. Kështu të paktën është nënkuptuar nga aktivistë të kësaj Lëvizje dhe pjesëmarrjes së tij në takime mobilizuese të kësaj partie politike. Përndryshe, me afrimin e datës së zgjedhjeve, janë intensifikuar aderimet e intelektualëve të shumtë në radhët e Lëvizjes BESA./Sakte.net

arjanit-hoxha-sakte

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme