Ekskluzive: Çka po zien Grabovci me Krasniqin? (Foto)

Në një hotel të bregdetit të Durrësit që nga mbrëmë po qëndrojnë Kryesia e NISMA-s për Kosovën me Fatmir Limajn dhe Jakup Krasniqin.
Por për qudi në të njëjtin hotel po pushon edhe Adem Grabovci nga PDK.
Edhe pse një natë më parë ky takim dukej i rastësishëm Grabovci me Krasniqin sot në mëngjes u “çmallën” për një kohë të gjatë.
Se a ishte takim i rastit apo diçka po ndodh mes këtyre subjekteve politike pritet të shihet më vonë, transmeton / Sakte.net /

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme