EMRI/ Dyshohet se kishte konsumuar fotoksinë, ndërron jetë në spital 23-vjeçarja nga Shkodra

Një vajzë e re ka ndërruar jetë në spitalin e Shkodrës, pasi dyshohet se ka konsumuar fotoksinë.


Mësohet se bëhet fjalë për 23-vjeçaren Suada Hysenaj, e cila fillimisht u transportua në spital për ndihmë mjekësore, por më pas ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor  të këtij rasti.

Njoftimi i Policisë:

Shkodër/Informacion paraprak

Në Spitalin Rajonal Shkodër, është dërguar për ndihmë mjeksore shtetasja S. H., 23 vjeçe, banuese në Shkodër, e cila më pas ka humbur jetën.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se kjo shtetase ka humbur jetën, si pasojë e konsumimit  të lëndës helmuese fotoksinë. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor  të këtij rasti.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme