Epike! Merkel s’u beson syve kur sheh Ramën me atlete të bardha (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama dje mori pjesë në Samitin e Triestes e si gjithmonë ai di shumë mirë se si të bie në sy.

Fotoreporterët gjatë samitit kanë shkrepur momentet më interesante e padyshim nuk mund t’u shpëtonte momenti epic kur Merkel habit nga veshja aspak zyrtare e Ramës.

Merkel u zgjat përtej foltores për të parë më mirë veshjen, një reagim që përkthehet sikur po mendonte me vete: “Mos po më bëjnë gjë sytë”.

Ajo ia hodhi sytë edhe një herë të dytë atleteve të tenisit (sipas mediave italiane), për një afat kohor më të gjatë.

Mes politikanëve pjesëmarrës në samit, zgjoi kuriozitet, Kryeministri shqiptar, Edi Rama që sfiloi para rojeve të nderit i veshur me kostum dhe me një palë atletetenisi të bardha,-shkruajnë mediat e huaja. /albeu.com/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme