Falsifikoi dokumentin për veteran të UÇK’së, arrestohet

Një person është arrestuar në Prishtinë nën dyshimit se ka falsifikuar një dokument me të cilin konfirmon se kinse është veteran i UÇK-së.


Sipas policisë, i dyshuari dokumentin e falsifikuar ka tentuar ta vërtetojë me vulë në Ministrinë e Punës dhe Mirëqenies Sociale.

Me urdhër të prokurorit ai pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt, transmeton Klan Kosova.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme