Familjarë me njëri-tjetrin! Plagosen me armë zjarri 3 persona në Pejë. Publikohen pamjet nga momenti kur autori i qëllon (VIDEO)

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Pejës, Kosovë.


Mësohet se rreth orës 21:25 në rrugën “Bekim Berisha”, tre persona janë lënduar nga arma e zjarrit, të njëjtit janë dërguar në Emergjencën e spitalit për trajtim mjekësor.

Ersan Qavolli, prokurori kujdestar në Prokurorinë Themelore të Pejës, është shprehur se 3 personat e plagosur janë familjarë me njëri-tjetrin, ndërsa bën me dije se autori i kësaj ngjarjeje është shpallur në kërkim.

Faqja “Deçani”  ka publikuar pamjet e rënda, ku shihet një person me armë që afrohet dhe qëllon mbi tre të rinjtë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme