Fejzi Hajdari: Shqiptarë, të goditet edhe Ali Ahmeti, sikurse kryeministri maqedonas

“TE GODITET EDHE ALI AHMETI, SIKURSE KRYEMINSTRI
E shikoni si reagojne maqedonasit…, godasin kryeministrin, kur ju rrezikohet jeta! Keshtu vellezer shqiptarë, duhet ta godisni Ali Ahmetin bashke me bandat e tij kriminale, qe vijne aty per tu shtirur. 15 vjet asnjehere nuk ju vizituan. Ju lanë t’ju ndodhe tragjedia, dhe tani vijne aty pa kurrfare turpi.
Amanin ua kam, nese me degjoni vetem kesaj here, GODISNI ATA HAJDUTË, sepse nuk ndihmojnë asgje ata, sic nuk ndihmua per 15 vjet me radhë..
Nese eshte nevoja, shkojmë e protestojmë dhe e godasim Ali Ahmetin, ne shtepine e tij ne Zajaz. Ku eshte ai frikacak qe nuk vjen per tju vizituar. AI nuk erdhi as ne Kumanove. Cfare shqiptari eshte ai?
Ju betohem ne Zot, une do i prije mases, po u percaktuat per ta goditur dhe protestuar para shtepise se tij!“, – ka shkruar botuesi i Gazetës Lajm, analisti dhe publicisti i mirënjohur, Fejzi Hajdari.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme