Fier, i riu vret të dashurën dhe pastaj veten brenda në makinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier, ku një i ri vrau të dashurën, më pas veten. Informacionet janë të pakta për rrethanat e ngjarjes, por nga policia konfirmohet se janë konstatuar dy të vdekur. Vrasja dhe më pas vetëvrasja janë kryer me nje pistolete. Ende nuk është zbuluar identiteti i viktimave. Dy të rinjtë janë gjetur në Urën e Shën Pjetrit.