Fillon numërimi i votave të para në Francë

Qendrat e para të votimit në Francë janë mbyllur, dhe në disa nga to ka filluar numërimi i votave për zgjedhjet presidenciale.

Vendvotimet janë mbyllur kryesisht në zonat më të vogla, kurse në qytetet e mëdha ato mbyllen në ora 20:00, transmeton lajmi.net

Këto zgjedhje po llogariten si më të suksesshme pasi vetëm deri në ora 17:00 kanë votuar rreth 70% të qytetarëve.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme