Fillon protesta “Drejtësi për Astritin” (Foto)

E hëne 14 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Me moton “Drejtësi për Astritin”, një grup qytetarësh të mbështetur nga shoqëria civile si dhe nga Lëvizja Vetëvendosje, janë mbledhur në sheshin “Zahir Pajaziti”, për të kërkuar drejtësi për Astrit Deharin, i cili ndërroi jetë në burgun e Prizrenit javën e kaluar. /Zeri/

Image

Image

Image

Image

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme