Flamujt e “mbrojtësve të Maqedonisë” përfundojnë në koshat e bërllokut

Qytetarët e lodhur nga protestat e fundit të thirrura nga inicativa “Për Maqedoni të Bashkuar” në këtë mënyrë shprehin reagimin e tyre. Ata kanë gjetur këtë mënyrë që pas përfundimit të protestave të lënë flamujt që po u dhurohen nga organizatori. Një grumbull flamujsh kanë përfunduar në koshat e bërllokut dhe në plehra./Ina

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme