Foli Kumanova: Afrim Gashi siguron mandatin, garë e ashpër për Admirimin

Burime të portalit Sakte.net kanë bërë të ditur se kumanovarët janë rreshtuar fuqishëm kundër Bashkimit Demokratik për Integrim dhe ata kanë zgjedhur që votën ta orientojnë drejt Rilindjes me Besë. Nga numërimet e deritanishme, bartësi i listës Afrim Gashi e ka siguruar mandatin e deputetit ndërsa votat në vijim do ta përcaktojnë nëse do të arrijë edhe kandidati i dytë i këtij koalicioni, kumanovari Admirim Aliti të jetë zë në parlamentin e Maqedonisë./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme