Forcat Speciale serbe ndodhen pranë kufirit të Kosovës

Lexuesit e ditores serbe Alo, që jetojnë në Serbi, thonë se pranë kufirit me Kosovën kanë arritur njësitet SAJ (Forcat Speciale Anti-Terroriste të Serbisë), transmeton Telegrafi.

Sipas tyre, lëvizje të tilla më parë të këtyre formacioneve nuk kanë vërejtur. Ndërkaq, gjithçka ndodh pas ndalimit të djeshëm të trenit rus që donte të hynte në Kosovë dhe pas mbledhjes së Këshillit për Siguri Kombëtare të Serbisë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme