Fushë Kosovë, djali sulmon nënën me thikë, gruan e detyron të qëndroj e mbyllur në dhomë

Një rast tragjike ka ndodhur mbrëmë pas mesnatës në Fushë Kosovë, ku një djalë me thikë e ka sulmuar nënën e tij, pas një mosmarrëveshje që e kanë pasur.

Sipas policisë, gruaja është detyruar të qëndrojë për disa orë e mbyllur në një dhomë.

Pas kësaj, grauja ka pranur tretman mjekësor për shkak të shqetësimit, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe  me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme