Galaxy S7 Edge Blue Coral vjen edhe në Evropë

Variant ‘Blue Coral’ i Galaxy S7 edge nga Samsung që është shfaqur zyrtarisht nga Samsung në nëntor të vitit që lamë pas, së shpejti do të lansohet zyrtarisht edhe në Evropë.

Pajisja është listuar në ueb faqen zyrtare të kompanisë në Holandë. Megjithatë, për momentin telefoni nuk mund të porositet pasi që nuk është mundësuar ende blerja.

Modeli i ri nga Samsung ka zbarkuar në Indi muajin e kaluar me çmim prej 755 dollarë. Përveç Indisë, opsioni i ri me ngjyrë të kaltër është lansuar edhe në Singapor, Tajvan, Korenë e jugut dhe SHBA-të.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme