Gashi dhe Zejdi takohen me Selën në Tetovë

Kryetari i sapozgjedhur i Lëvizjes BESA Afrim Gashi, i shoqëruar nga Sekretari Gjeneral i saj, Skender Rexhepi Zejd, janë parë duke hyrë në selinë e Aleances për Shqiptaret në Tetovë. Sipas informatave jozyrtare nga tereni këta të dy janë duke zhvilluar një takim. Për hollësirat e këtij takimi do tju informojme më vonë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme