Gazetarja ia ngrin buzëqeshjen Bujar Osmanit, dëgjojeni pyetjen e saj! (Video)

Zëdhënësi i BDI-së Bujar Osmani ka mbetur me buzëqeshje të ngrirë në momentin kur gazetarja e ka pyetur drejtpërdrejtë në emisionin “Analiza” në Tv “24 Vesti”- A keni porositur ju ndonjëherë biftek 5prej .000 denarëve”

“Z. Osmani, keni qenë ministër. A keni shkuar në hotele me pesë yje? A keni porositur biftek prej 5.000 denarëve”, ishte pyetja e gazetares të cilën mund ta përcillni nga minuta 8 në videon më poshtë.

Përgjigjet e Osmanit në këtë temë ishin qesharake dhe ai njëjtë sikurse te “bombat” ku VMRO dhe BDI arsyetohen me “stranski slluzhbi”, këtu tentonte të arsyetohet me “stranski gosti”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme