Gazetat kryesore europiane kanë vetëm një temë: Donald Trump (Foto)

Mediat kryesore të Europës vazhdojnë të kenë një dhe të vetmen temë: politikën e re të Presidentit të Amerikës Donald Trump.
Në ballinat e tyre, mediat kryesore britanike, franceze, italiene dhe gjermane, me apo pa foto raportojnë për Murin me Mekskikën apo edhe vizitën e Kryeministres May në SHBA raporton Gazeta Blic.

Për më tepër mund të shihni ballinat e sotme të mediave kryesore të Europës:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme