Gjakovë, arrestohen katër persona

Të hënën në Gjakovë janë arrestuar tre persona të komunitetit egjiptian dhe një i komunitetit rom, pasi siç njofton policia, ishin rrahur në mes veti.

Lëndime trupore kanë pësuar të gjithë të dyshuarit si dhe një person i cili ka tentuar që t’i ndajë.

Me urdhër të prokurorit kujdestar, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje për 48 orë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme