Gjashtë britanikë vdesin në aksidentin rrugor në Mekë

Si pasojë e një aksidenti rrugor, të paktën gjashtë britanikë kanë humbur jetën në Arabinë Saudite.

 

Në mesin e viktimave përfshihet dhe një foshnje e porsalindur ka njoftuar Zyra e Jashtme britanike, përcjellë Klan Kosova.

Aksidenti ka ndodhur në mes të një minibusi në një pelegrinazh në Mekë.

Katër britanikë të tjerë janë plagosur në autobus, derisa po bartte 12 persona në bord, përfshirë këtu nënën dhe foshnjën e saj

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme