Gjenden nëntë raketa në oborr në Haraçinë

Personi me incialet Xh.I ka denoncuar në polici se, në një shtëpi të braktisur në Haracinë janë gjetur nëntë raketa.
Ekspertizë në vendin e ngjarjes kanë kyer ekipet për antiterrorizëm.
Po meren masa për zbardhjen e rastit, por ende nuk dihet se kur janë vendosur këto raketa në këtë
lokacion dhe kujt i takojnë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme