Gjenden thika dhe drogë në shkollën “Shtjefen Gjeqovi” (FOTO)

E mërkurë, 02 Nentor 2016  –  Sakte.net

Policia e Kosovës ka sekuestruar thikë dhe drogë në shkollën “Shtjefen Gjeqoivi” në Prishtinë.

“Tek njeri është gjetur dhe konfiskuar 1 gram mariuanë, kurse të tjetri është gjetur dhe konfiskuar një armë e ftohtë (thikë) e gjatë 42 cm”, kanë thënë zyrtarët e policisë, njofton “Klan Kosova”. /albeu.com/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme