Gjendet i pajetë një 60-vjeçar, dyshohet se është vrarë me armë zjarri

Një 60-vjeçar është gjetur i pajetë në Fushë-Mamurras.

Sipas informacioneve të para viktima është shtetasi Zef Toma dhe ka humbur jetën nga plagët me armë zjarri.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes ku u gjet i vrarë Zef Toma.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme