Gjilan: Policia gjen drogë të fshehur në gomë, i dyshuari gjendet në arrati

Në fshatin Livoq të Gjilanit, policia ka gjetur një gomë në të cilin kishte të fshehur substancë narkotike që i dyshuari kishte në plan ta dërgonte në Serbi.

Policia ka gjetur gomën dhe pasi e ka hapur në brendësinë e sja ka gjetur gjatë paketime me 1324 gramë substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë, njofton Klan Kosova.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, raportohet se lidhur me rastin janë kryer bastisje në dy lokacione por nuk është gjetur asgjë e dyshuar.

I dyshuari i cili është i njohur për policinë ndodhet në arrati.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme