Goditen nga rrufeja, një i vdekur dhe një i plagosur në Fier

Moti i keq ka shkaktuar një viktimë sot në Fier.

Burimet e policisë bëjnë me dije se goditen nga rrufeja dhe për këtë shkak humb jetën një person dhe plagoset një tjetër.

Emrat e tyre nuk bëhen ende me dije.

Moti i keq ka përfshirë vendin orët e fundit, me reshje dhe ulje temperaturash.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme