Grabitet banka policia në kërkim të autorëve

Java ka nisur me grabitjen e një banke në Tiranë. Ngjarja tek 21 dhjetori, por ende nuk janë të qarta rrethanat e ngjarjes.

Sipas burimeve policore, mësohet se kanë qenë dy persona që janë futur në bankë, me armë në dorë dhe me maska duke grabitur paratë.

Më pas ata janë larguar me një motor të vogël. Policia u është vënë pas. /Telegrafi/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme