Grabovci kërkon falje, thotë se po terrorizohet nga përgjimet

“Gjitha angazhimet e mija kanë qenë të sinqerta dhe do të vazhdojë kështu me të gjithë qytetarët e Kosovës, të ju jap ndihmë dhe përkrahje si bashkështetas i juaji, si vëlla dhe mik i juaji”, është shprehur Grabovci.

“Unë u kërkoj falje nga zemra dhe shpirti dhe shpreh keqardhje për këtë që po ndodh dhe nuk besoj që në një shtet të Evropës që për një muaj rresht të terrorizohet një njëri, një familje dhe një popull i tërë për biseda private”, ka deklaruar ai.

Ai shtoi se në momente të caktuara ka treguar dobësi, dhe se pjesën tjetër ua lë institucioneve të drejtësisë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme