Grabovci pas intervistimit nga prokuroria: Jam i gatshëm të pastrohem nga akuzat

Ka përfunduar intervistimi nga Prokuroria e Shtetit i ish-nënkryetarit të PDK-së, Adem Grabovci për çështjen e aferës “Pronto”.

Pas intervistimit Grabovci u shpreh se është i gatshëm të pastrohet nga ky hetim, shkruan Gazeta Express.

“Jemi të gatshëm për tu pastru dhe për të dalë e vërteta në shesh”, ishte i vetmi prononcim i Grabovcit, pasi doli nga prokuroria, duke kërkuar se për çdo gjë tjetër të drejtohemi tek avokati i tij.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme