Gruevski: Nuk jam antishqiptar! Mediat fajtore për këtë përceptim. Po kisha në Kalanë e Shkupit?

Nikolla Gruevski ka deklaruar se nuk është antishqiptar, por se mediat e kanë krijuar një përceptim të tillë.

Risjellim faktet!

Ju kujtohet se si tentuat ta ndërtoni natën kishën në kalanë e Shkupit dhe pezulluat ndërtimin e saj pas eskalimit të situatës?

https://www.youtube.com/watch?v=iHrTSaZzB4Q

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme