Hahn fillon takimin me përfaqësues të “Aleancës për Shqiptarët”

Pasi përfundoj takimin me përfaqësuesit e Lëvizjes BESA, komisari Johanes Hahn i shoqëruar nga eurodeputetët Ivo Vajgëll, Knut Flenkeshtajn dhe Eduar Kukan, kanë filluar takimin me përfaqësues të “Aleancës për shqiptarët”.

Pas përfundimit të takimit pritet të ketë deklaratë nga përfaqësues të “Aleancës për shqiptarët”, mbi rrjedhën e takimit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme