Hahn – Lëvizja BESA, sinjal i qartë i BE – së

Ka filluar takimi i eurokomesarit Johanes Han me kryetarin e Lëvizjes Besa, Bilall Kasami.

Në takim do të diskutohet për vazhdimin e punës së kuvendit dhe për hapat e mëtjemë të partive pasi presidenti Gjorge Ivanov dy herë refuzoi të dorëzojë mandatin liderit të LSDM-së Zoran Zaev.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme