Hajdari: ‘Katica (Specialja)merren me brekët 500 euro, por s’merret me Ali Ahmetin dhe Musa Xhaferin?’

Botuesi i Gazetës Lajm dhe publicisti, Fejzi Hajdari ka reaguar ne rrjetin e tij social lidhur me punen dhe pisten e hetimeve te Prokurorise Speciale ne Maqedon.

Ja postimi i tij i plote:

Katica (Specialja)merren me brekët 500 euro, por s’merret me Ali Ahmetin dhe Musa Xhaferin? Dyshojë shume ne sinqeritetin e tyre!
AMAN bre…! Po si t’i besoje bre kesaj Prokurorise Speciale, kur merret me brekët 500 euro, dhe me drejtor shkolle!
Ua, namin e paskan ba????
Pse nuk merret me asnje rast te Musa Xhaferit, Ali Ahmetit, krimin ndetimor ne Çair, ne Tetove, Kumanove, Kercove!
Une dyshoj shume ne sinqeritetin e Speciales! Gjarpëri nuk mbytet nga bishti, por nga koka.
A mos valle duke ndjekë rastet e drejtoreve te shkollave, po perpiqen t;i fshehin “tajkunët e medhenj financiarë” te BDI-se?”

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme