Haradinaj: Votoni kundër demarkacionit

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Daut Haradinaj, ka bërë thirrje që të mos votohet Demarkacioni me Malin e Zi.

Në debatin disa orësh që po mbahet për demarkacionin, deputeti Haradinaj ka bërë thirrje që “ta japin votën kundër dhe mos të ekzagjerohet ky problem”.

Lini Një Koment

Shiko t'gjithë komentet

Veq Lexuesit e regjistruar mund të komentojnë