Haradinajt i ndahen 2 çmime

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe kandidat për kryeministër, Ramush Haradinaj, po pranon një titull dhe një medalje.

Bëhet fjalë për titullin “Misionar i Paqes” dhe Medaljen “Golden Ambassador Richard Holbrooke”, që i ndahet nga Misioni Diplomatik për Paqe dhe Prosperitet dhe Misioni Diplomatik Amerikan për Paqen Botërore.

Ceremonia po mbahet në Biblotekën Kombëtare. Më poshtë shihni ceremoninë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme