Hashim Thaçi del nga zyra e Haradinajt ku po mbahet takimi me deputetët serbë

Një takim mes Ramush Haradinajt, Kadri Veselit, Hashim Thaçit dhe deputetëve të Listës Serbe është duke u zhvilluar në zyrën e Kryeministrit

Deputetët e Listës Serbe më herët kanë deklaruar se nuk do ta votojnë marrëveshjen e demarkacionit.

Sot pasi mbledhja e Kuvendit shkoi në pauzë, Ramush Haradinaj tha se deputetët e Listës Serbe ende nuk kanë qëndrim definitiv.

Haradinaj tregoi se deputetët e Listës Serbe janë në Prishtinë.

Në këto momente presidenti Hashim Thaçi lëshoi takimin dhe ndërtesën e qeverisë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme