Haxhiu: Nuk e kuptoj logjikën e mbrapsht të mazhorancës

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu e ka kundërshtuar heqjen e pikave të rendit të ditës për seancën e sotme.

Ajo tha se është e palogjikshme që në këtë seancë po propozohet të hiqen pika të rendit të ditës, ndërsa po shtohen pika të tjera.

“Kjo seancë është dashur të fillojë në orën 10:00. Tani jemi afër orës 11:00 dhe ende s’kemi fillu me diskutu. Është e pakuptueshme si në këtë seancë po propozohen të hiqen pika që s’paskemi kohë. Ndërsa po shtohen pikat tjera. Nuk po e kuptojë këtë logjikë të mbrapsht të mazhorancës”, tha Haxhiu.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme