Haziri i LDK-së: Vjosa e ka dëshmu qe 5 vjet që nuk njeh shef, ajo na kundërshtoi të gjithëve

Nënkryetari i LDK’së Lutfi Haziri ka thënë se Vjosa Osmani nuk ka shef.

Haziri në Frontal tha se Vjosa Osmani nuk ka asnjë shef tjetër dhe e këtë e ka dëshmu që 5 vite.

“S’ka shef ajo e ka dëshmu që 5 vite që ska shef mendimin ndryshe e ka shfaq me votë edhe me mendim, vendimmarrjen e ka të fuqishme tendenca me manipulu me vendimmarrje nuk është e qëndrueshme”, tha ai.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme